مگ بن اولین مجله اینترنتی تخفیفی در ایران می باشد. مگ بن مفتخر است به ارائه محتوایی که قرار است مشکلی را از کاربران مرتفع سازد. یکی از ویژگی های مگ بن در ایران ، تخصصی بودن هر دسته بندی نسبت به سایر دسته بندی ها می باشد و هنگامی که کاربران در حال خواندن مقاله ای در دسته بندی مشخصی می باشند با منوهای مرتبط با همان دسته بندی روبرو میشوند و این باعث میشود هر یک از دسته بندی های موجود در مگ بن ، خود به عنوان یک مجله ی اینترنتی تخصصی عمل کند و باعث جذب کاربران هدف شود.

رقابت در دنیای دیجیتال امروزه با پیچیدگی های زیادی روبرو می باشد. حال استراتژی های بازاریابی شما است که میتواند شما را به یک برند معتبر و محبوب در بین مشتریانتان تبدیل کند و یا میتواند باعث جذب حداقل مشتریان بازار هدفتان شود. قطعا در فضای مجازی ابزارهای مختلفی برای برندینگ و افزایش فروش و بازاریابی وجود دارد که شما با توجه به استراتژی بازاریابی و یا برندتان می توانید از آنها برای جذب کاربر در فضای مجازی استفاده کنید.

در همین جهت و با هدف کمک به رشد کسب و کارهای نوپا ، مجله ی اینترنتی مگ بن پلتفرمی تبلیغاتی و ارزان را برای شما تهیه کرده که با استفاده از آن میتوانید اقدام به جذب کاربران هدف و بازاریابی برای کسب و کارتان کنید. مگ بن در حال حاضر دارای چندین نوع تبلیغات است که سعی بر آن دارد روز به روز آن را بهینه تر کرده تا بتواند با استفاده از آن بیشتر و بهتر به کسب و کار شما برای جذب حداکثری کاربران کمک کند. در زیر میتوانید با انواع تبلیغات که در حال حاضر در مگ بن با قوانین سخت گیرانه ارائه می شود و میتوانید از آن در جهت رشد و بهبود کسب و کارتان استفاده کنید آشنا شوید :

 • تبلیغات بنری

 • ریپورتاژ آگهی

 • محتوای حمایت شده (SPONSORED CONTENT)

لازم به ذکر است که پلتفرم تبلیغات مگ بن روزانه در حال بروزرسانی و افزوده شدن امکانات جدید به آن است و شما به راحتی میتوانید از خدمات آن در جهت رشد و بهبود کسب و کار خود استفاده کنید.

تبلیغات در مگ بن

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری در مگ بن

یکی از شیوه های رایج تبلیغات که امروزه شاهد آن هستیم تبلیغات بنری می باشد. اما متاسفانه جایگاه های این بنرها در وبسایت های پر بازدید و با رنک الکسا بالا در ایران بسیار بالا می باشد و معمولا کسب و کارهای نوپا این هزینه را نمیتوانند پرداخت کنند. به عنوان مثال هزینه اجاره ی یک بنر تبلیغات در وبسایت هایی با الکسای بالا در ایران که حتی معلوم نیست این رتبه ها با ربات های افزایش رتبه الکسا بوجود آمده اند و یا ترافیک ارگانیک از ماهیانه 7 میلیون تومان شروع شده و تا 15 میلیون تومان و بیستر ادامه پیدا میکند که قطعا به جز استارتاپ هایی با سرمایه گذاران پرقدرت هیچ کسب و کار دیگری قادر به اجاره ی آنها نیست.

ولی شما با پلتفرم تبلیغاتی مگ بن که توسط تیم قدرتمند برنامه نویسی مگ بن تهیه شده میتوانید با هزینه بسیار پایین ، نسبت به اجاره ی جایگاه بنری مورد نظر خود در هر صفحه ای از مقالات (به جز جایگاه تبلیغاتی درون مقالاتِ مقالاتی که دارای اسپانسر می باشد) اقدام نمایید. لازم به ذکر است جایگاه های تبلیغاتی در صفحات مگ بن بسیار محدود بوده و طوری طراحی شده اند که در دید کاربر باشد ولی به محتوایی که کاربر در حال مطالعه آن است آسیبی نرساند.

ولی باید قبل از اجاره ی این جایگاه ها شما را با اهداف تبلیغات بنری در وب آشنا کنم. اهداف تبلیغات بنری معمولا بصورت زیر است و شما برای دریافت بازخود مناسب و عالی از کمپین بنری خود باید بنر خود را طوری طراحی کنید که با اهداف زیر هماهنگ باشد :

 • افزایش ترافیک مشتری هدفمند
 • فروش محصول و یا خدمات
 • جلب توجه مشتری نسبت به برندتان
 • اعلام تخفیف و کمپین های جذاب فروش

حال که با اهداف یک کمپین بنری آشنا شدید باید شما را با قوانینی که در مگ بن برای تأیید اجاره یک جایگاه بنر در یک صفحه مشخص نگارش شده ، آشنا کنیم.

 • بنری که به مگ بن تحویل میدهید بایستی یکی از اهداف بالا را دنبال کند در غیر اینصورت بنر شما برای نمایش در وبسایت تأیید نخواهد شد.
 • بنر شما حتما باید در اندازه های استاندارد که در جدول زیر است باشد.
 • مقاله ای که شما برای اجاره جایگاه تبلیغاتی آن را در نظر گرفته اید باید در دسته بندی مرتبط با کسب و کارتان باشد در غیر اینصورت بنر شما برای نمایش در آن مقاله تأیید نخواهد شد.
 • درصورتی که آدرس صفحه فرود شما پس از کلیک کاربر بر روی آن بامحتوای تصویری بنر طراحی شده همسو نباشد و یا بعدا اقدام به تغییر محتوای آن صفحه نمایید ، جایگاه بنر شما تا اصلاح مجدد توسط واحد تبلیغات مگ بن تعلیق خواهد شد.
لازم به ذکر است تمامی قوانین فوق فقط بدلیل نمایش تبلیغات هدفمند به کاربران می باشد. بهتر است کاربری که در حال مطالعه یک مقاله آرایشی است با یک تبلیغ آرایشی از یک فروشگاه اینترنتی لوازم آرایش مواجه شود تا یک تیلیغ گردشگری از یک وبسایت رزرو آنلاین هتل.
جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با شماره‌ تلفن‌ 95118595-021  یا ایمیل ads@magobon.com تماس بگیرید. همچنین مشخصات ، قیمت و شرایط تبلیغات بنری مگ بن را در این بخش مطالعه کنید.

ریپورتاژ آگهی

ریپورتاژ آگهی، مقاله ای است تبلیغاتی که معمولا با دو هدف منتشر میشود. یکی از اهداف ریپورتاژ آگهی بهبود سئو سایت در گوگل می باشد و دیگر هدف آن برندینگ و معرفی محصول یا سرویس خود به جامعه هدف مجله اینترنتی مگ بن می باشد. شما با معرفی برند و محصول خود در مگ بن علاوه بر دریافت سه لینک مستقیم و Follow به وب سایت خود ، جایگاه تبلیغات بنری P-1 و P-2 در ریپورتاژ آگهی خود را بصورت مادام العمر دریافت خواهید کرد و میتوانید برای تمامی کمپین های بنری خود از آن استفاده کنید و هر موقع نیاز به تغییر آن داشتید از طریق پلتفرم تبلیغات آنلاین مگ بن اقدام به تغییر آن نمایید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با شماره‌ تلفن‌ 95118595-021  یا ایمیل ads@magobon.com تماس بگیرید. همچنین مشخصات ، قیمت و شرایط رپورتاژ آگهی را در این بخش مطالعه کنید.

ریپورتاژ آگهی مگ بن

محتوای حمایت شده (SPONSORED CONTENT)

محتوای حمایت شده مگ بن

محتوای حمایت شده یا Sponsored Content محتوایی است مرتبط با محصول یا خدمتی که به حوزه ی کاری شما مربوط میشود و یا محتوایی است در ارتباط با کسب و کار شما که میتواند با حرکت کاربر در قیف بازاریابی ، آنها را به سمت استفاده از خدمات شما سوق دهد.

در مگ بن تمامی مقالات در قالب اطلاعات عمومی و تخصصی، سرگرمی، احساسی یا یک ارزشِ کاربردی بیان می شود. تمرکز همه ی این مقالات صرفا رساندن ارزش به مخاطب است ومخاطبان هواره اولویت ما برای نگارش این مقالات هستند. پس در صورتی‌که از کیفیت محصولات و خدمات خود اطمینان دارید، محتوای حمایت‌شده می‌تواند مطلوب‌ترین و به‌روزترین گزینه‌ی مورد نظر شما برای جذب کاربران هدفمند باشد. مقالاتی که در مگ بن نگارش می شوند با ایجاد ارزش برای کاربر در زمینه کاری شما و همچنین تبلیغاتی نبودن محتوا، حسی مثبت در کاربر ایجاد می کند و حال اگر شما و کسب و کارتان به عنوان حامی این مقالات معرفی گردید بدون آنکه تبلیغ مستقیمی بر روی کاربر ایجاد کنید و در نهایت با یک پیشنهاد جذاب مانند کد تخفیف میتواند مخاطبین هدف را به سمت شما روانه کند. این محتوا توسط تیم مگ بن و یا توسط شما تولید شده و در وب‌سایت چطور منتشر می‌شود و به صورت مادام‌العمر نیز در وب‌سایت باقی خواهد ماند. درصورتی که این محتوا توسط شما ایجاد شود و در مگ بن قرار داده شده ، شما بصورت مادام العمر به عنوان حامی آن مقاله معرفی خواهید شد و دیگر الزامی به پرداخت هزینه ماهیانه اسپانسری نخواهید داشت.

در هر دو صورت مقالات حمایت شده ، جایگاه بنر P-1 و P-2 در مدت قرار داد اسپانسری در اختیارتان قرار داده میشود تا بتوانید علاوه بر مزایای محتوای حمایت شده ، تأثیر گذاری و برندینگ خود را در کاربران با یک کمپین بنری مناسب بیشتر کنید و در ذهن کاربر ماندگار شوید.

جهت اسپانسری مقالات مگ بن می‌توانید در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با شماره‌ تلفن‌ 95118595-021  یا ایمیل ads@magobon.com تماس بگیرید. همچنین مشخصات ، قیمت و شرایط اسپانسر را در این بخش مطالعه کنید.