درحال حاضر هیچ کد تخفیف فعالی برای علی بابا وجود ندارد.

درباره علی بابا

علی‌بابا یکی از بزرگترین و معتبرترین وبسایت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما ، قطار و اتوبوس در کشور است که در سال ۱۳۹۳ و با شعار تجربه شایسته سفر کار خود را آغاز کرد . علی بابا در آغاز فعالیت خود فقط سامانه رزرو بلیط هواپیماهای داخلی بود و به مرور زمان بلیط هواپیمای خارجی ، بلیط قطار و بلیط اتوبوس هم به سبد محصولات آن اضافه شد.

سایت علی‌بابا در راستای رفاه حال همراهان خود ، ۱۰۰ درصد پروازهای تمامی خطوط هواپیمایی داخلی ، شامل پروازهای سیستمی و پروازهای چارتر را به مشتری ارائه می‌دهد . همچنین با عقد قرارداد همکاری با ۱۵ ایرلاین خارجی توانسته فهرست کاملی از پروازهای بین‌المللی را به مشتریان خود ارائه کند.  در علی‌بابا امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس در تمام مسیرهای داخل کشور فراهم شده است. هنگام خرید از علی‌بابا می‌توانید قیمت‌ها و امکانات ناوگان شرکت‌های مختلف اتوبوسرانی را با هم مقایسه و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

معرفی خدمات علی بابا

وبسایت علی بابا شامل دسته‌بندی مجزا مانند هواپیمای داخلی ، هواپیمای خارجی ، قطار و اتوبوس میباشد که با ورود به هر دسته‌بندی و انتخاب مبدا و مقصد می‌توانید قیمت و ساعت‌ حرکت بلیط‌های آن دسته‌بندی را مشاهده کنید . همچنین با ورود به قسمت هتل وارد سایت جاباما که یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت علی بابا است می‌شوید و می‌توانید در سرتاسر ایران هتل رزرو نمایید و یا با ورود به دسته بندی تور میتوانید بر اساس کشور مقصد تمامی جزئیات تور مربوط به آن کشور را مشاهده و سپس رزرو کنید .

دلیل استفاده از کد تخفیف علی بابا

خرید اینترنتی بلیط هواپیما ، قطار و اتوبوس به شما کمک می‌کند تا در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید . قطعا زمانیکه از کد تخفیف علی بابا نیز در خرید علی بابا استفاده میکنید میتوانید بیشتر در هزینه های خود صرفه جویی کنید و با خیال آسوده تری سفر بروید .

انواع کد تخفیف علی بابا

علی بابا کد های تخفیف مختلفی را برای جذب حداکثری مردم به خود استفاده میکند. انواع کد تخفیف علی بابا عبارت است از :

 

  1. کد تخفیف عادی علی بابا : امروزه علی بابا از این نوع کد تخفیف بصورت عمومی کمتر استفاده میکند و معمولا این کدها را برای استفاده مشتریان استارتاپ ها ، شرکت و سازمان های متفاوت در اختیار آنها قرار میدهد و کد تخفیف آن یا درصدی است یا ریالی . این کدهای تخفیف خود به دو صورت توسط سازمان ها به دو صورت به مشتریان ارائه می شود :
  2. یکی از این مدل ها ، کد تخفیف معمولی علی بابا است که کاملا رایگان است و شما میتوانید این نوع کد تخفیف را پس از ثبت نام در مجله ی اینترنتی مگ بن از همین صفحه دریافت کنید .
  3. یکی دیگر از این مدل ها : کد تخفیف غیر رایگان علی بابا است. این کد تخفیف علی بابا رایگان نیست و شما با هزینه ی اندک میتوانید این نوع کد تخفیف را نیز دریافت کنید . شما میتوانید این نوع کد تخفیف را پس از ثبت نام در مجله ی اینترنتی مگ بن و پرداخت از طریق درگاه بانکی از همین صفحه دریافت کنید .
  4. کارت هدیه علی بابا : کارت هدیه علی بابا به صورت نقدی است . یعنی با وارد کردن کد موجود بر روی کارت هدیه علی بابا در مرحله ثبت رزرو خود مقدار مورد نظر شما از مجموع ریالی کل رزرو شما کسر میگردد . شما میتوانید این کارت های هدیه را در ایام و مناسبت های خاص به دوستان خود هدیه دهید و آنها نیز در رزرو هتل و بلیط هواپیما برای سفرهای خود از سایت علی بابا استفاده کنند .

شرایط استفاده از کد تخفیف علی بابا

شرایط استفاده از کد تخفیف علی بابا و کارت هدیه علی بابا با توجه به وبسایت علی بابا بصورت زیر است :

 

  • با اولین استفاده ، کارت هدیه در حساب کاربری ثبت می‌شود و امکان استفاده از آن برای دیگر کاربران وجود نخواهد داشت .
  • امکان استفاده از دو یا چند کارت هدیه برای ثبت یک رزرو وجود ندارد .
  • کارت هدیه قابل مرجوع کردن یا تعویض نیست .
  • اعتبار کارت هدیه علی بابا قابل تبدیل به وجه نقد نیست .
  • اگر مبلغ رزرو بیش از اعتبار کارت هدیه باشد ، می‌توان باقی‌مانده را با روش‌های عادی پرداخت کرد .
  • لازم است پس از رزرو ، کارت هدیه را مدتی نزد خود نگه دارید .

توجه داشته باشید برای استفاده از کدهای تخفیف رایگان علی بابا از وبسایت مگ بن بایستی از آخرین دریافت کد تخفیف رایگان که از مگ بن دریافت کرده اید ، دو هفته گذشته باشد و سپس از همین صفحه نسبت به درخواست کد تخفیف جدید علی بابا اقدام نمایید .

زمان عرضه کدهای تخفیف علی بابا

شما میتوانید هر روز هفته و 24 ساعته از انواع کد تخفیف علی بابا در وبسایت و اپلیکیشن علی بابا و یا مگ بن استفاده کنید  .

روش های دریافت کد تخفیف علی بابا

برای دریافت کد تخفیف علی بابا از وبسایت مگ بن ابتدا در وبسایت مگ بن ثبت نام کنید . سپس از همین صفحه کد تخفیف مورد نظر خود را انتخاب کنید . بعد از انتخاب کد تخفیف مورد نظر میتوانید آن را از بخش ” کدهای تخفیف من ” پروفایل کاربری تان مشاهده کنید.

هتل ها و بلیط های هواپیما هایی که شامل کد تخفیف علی بابا نمی شوند

کلیه ی هتل ها و بلیط های هواپیمایی که ارائه دهنده ی آن سایت و یا اپلیکیشن علی بابا نمی باشند ، مشمول استفاده از کد تخفیف علی بابا نمیشوند .