کد تخفیف الی گشت

درباره الی گشت

آژانس هواپیمایی الی گشت فعالیت خود را از سال 1379 آغاز نموده است ، در این سال ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت و نو به مسافران و آژانس های همکار ، توانسته در این صنعت پیشرو باشد . از طرفی با استقبال بالای مسافران به سرعت مسیرهای پروازی به نحوی گسترش پیدا کرده که امروزه در اکثر مسیرهای اصلی دارای بالاترین ظرفیت پروازی می باشد . شرکت الی گشت با قوی ترین زیر ساخت ها ، بالاترین استاندارد ها و کامل ترین شبکه توزیع می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با بکارگیری نظرات سازنده اعضا و برقراری پایه های ارتباطی نوین با اعضا ، کارگزاران ، خطوط هوایی و راهنمایان ، در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد .

معرفی خدمات الی گشت

در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری در سطح کشور ، شرکت الی گشت با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس های آنلاین منحصر به فرد به آژانس های مسافرتی به سرعت توانسته با تحت پوشش قرار دادن اکثر آژانس های مسافرتی و جهانگردی ، به عنوان بزرگترین مجموعه در این صنعت معرفی شود . در حال حاضر بیش از 600 آژانس در تهران و 1000 آژانس در شهرستان ها از اعضای فعال این مجموعه می باشند و به صورت آنلاین از خدمات گسترده آن استفاده می نمایند . در حالي كه اكثر شركت ها هنوز از شيوه هاي سنتي براي ثبت قرارداد ، رزرواسيون هتل و انجام امور مالي مربوط به آن استفاده مي كنند ، شرکت الی گشت با راه اندازي سامانه سيستم رزرواسيون آنلاين گامي بلند در جهت رضايت مندي مسافران و آژانس های همکار برداشته است تا به ساده ترين شكل و در سريع ترين زمان ممکن ، بتوانند از امکانات متمایز مانند رزرو آنلاین تور ، بلیط هواپیما ، هتل و … این مجموعه استفاده نمایند.

دلیل استفاده از کد تخفیف الی گشت

قطعا وقتی از کد تخفیف الی گشت در رزرو آنلاین هتل ، تور ، بلیط هواپیما و … استفاده میکنیم سفرهای بیشتری را میتوانیم با قیمت کمتر برویم . مخصوصا اینکه در این سایت میتوان انواع هتل ها و بلیط های هواپیما را با کد تخفیف پیدا کرد .

انواع کد تخفیف الی گشت

سایت الی گشت کد های تخفیف مختلفی را برای جذب حداکثری مردم به خود استفاده میکند . انواع کد تخفیف الی گشت عبارت است از :

 1. کد تخفیف عادی الی گشت : امروزه الی گشت از این نوع کد تخفیف بصورت عمومی کمتر استفاده میکند و معمولا این کدها را برای استفاده مشتریان استارتاپ ها ، شرکت ها و سازمان های مختلف در اختیار آنها قرار میدهد و کد تخفیف آن یا درصدی است و یا ریالی . این کدهای تخفیف خود به دو صورت توسط سازمان ها به مشتریان ارائه می شود :
 2. یکی از این مدل ها ، کد تخفیف معمولی الی گشت است که کاملا رایگان است و شما میتوانید این نوع کد تخفیف را پس از ثبت نام در مجله ی اینترنتی مگ بن از همین صفحه دریافت کنید .
 3. یکی دیگر از این مدل ها : کد تخفیف غیر رایگان الی گشت است . این کد تخفیف الی گشت رایگان نیست و شما با هزینه ی اندک میتوانید این نوع کد تخفیف را پس از ثبت نام در مجله ی اینترنتی مگ بن از همین صفحه پس از پرداخت از طریق درگاه بانکی دریافت کنید .
 4. کارت هدیه الی گشت : کارت هدیه الی گشت به صورت نقدی است . یعنی با وارد کردن کد موجود بر روی کارت هدیه الی گشت در مرحله ثبت رزرو خود مقدار مورد نظر شما از مجموع ریالی کل رزرو شما کسر میگردد . شما میتوانید این کارت های هدیه را در ایام و مناسبت های خاص به دوستان خود هدیه دهید و آنها نیز در رزرو هتل و بلیط هواپیما برای سفرهای خود از سایت الی گشت استفاده کنند .
 5. تخفیف روزانه بر روی هتل ها و بلیط هواپیما  : این نوع تخفیف از تخفیف های الی گشت توسط واحد های مربوطه در الی گشت مستقیما بر روی هتل ها و بلیط هواپیماها اعمال میشود. شما این تخفیف ها را میتوانید در سایت الی گشت مشاهده کنید و مستقیما بدون وارد کردن هرگونه کد تخفیف از سایت الی گشت رزرو هتل و یا بلیط هواپیما انجام دهید . این نوع تخفیف ها معمولا یک روزه میباشند.

شرایط استفاده از کد تخفیف الی گشت

شرایط استفاده از کد تخفیف الی گشت و کارت هدیه الی گشت با توجه به وبسایت الی گشت بصورت زیر است :

 • با اولین استفاده ، کارت هدیه در حساب کاربری ثبت می‌شود و امکان استفاده از آن برای دیگر کاربران وجود نخواهد داشت .
 • امکان استفاده از دو یا چند کارت هدیه برای ثبت یک رزرو وجود ندارد .
 • کارت هدیه قابل مرجوع کردن یا تعویض نیست .
 • اعتبار کارت هدیه الی گشت قابل تبدیل به وجه نقد نیست .
 • اگر مبلغ رزرو بیش از اعتبار کارت هدیه باشد ، می‌توان باقی‌مانده را با روش‌های عادی پرداخت کرد .
 • لازم است پس از رزرو ، کارت هدیه را مدتی نزد خود نگه دارید .

توجه داشته باشید برای استفاده از کدهای تخفیف رایگان الی گشت از وبسایت مگ بن بایستی از آخرین دریافت کد تخفیف رایگان که از مگ بن دریافت کرده اید ، دو هفته گذشته باشد و سپس از همین صفحه نسبت به درخواست کد تخفیف جدید الی گشت اقدام نمایید .

زمان عرضه کدهای تخفیف الی گشت

شما میتوانید هر روز هفته و 24 ساعته از انواع کد تخفیف الی گشت در وبسایت الی گشت یا مگ بن استفاده کنید .

روش های دریافت کد تخفیف الی گشت

برای دریافت کد تخفیف الی گشت از وبسایت مگ بن ابتدا در وبسایت مگ بن ثبت نام کنید . سپس از همین صفحه کد تخفیف مورد نظر خود را انتخاب کنید . بعد از انتخاب کد تخفیف مورد نظر میتوانید آن را از بخش ” کدهای تخفیف من ” پروفایل کاربری تان مشاهده کنید.

هتل ها و بلیط های هواپیما هایی که شامل کد تخفیف الی گشت نمی شوند

کلیه ی هتل ها و بلیط های هواپیمایی که ارائه دهنده ی آن سایت الی گشت نمی باشند ، مشمول استفاده از کد تخفیف الی گشت نمیشوند .