کلمات کلیدی در سئو

0 ۱۸

یکی از مواردی که باید در تولید محتوا به دقت رعایت شود استفاده از کلمات کلیدی می باشد. تاثیر این نوع از کلمات به نحوی مهم است که در صورت رعایت درست آن می توانید رتبه محتوا های سایت خود را بالا برده و در صورت عدم استفاده درست از آن ها ضرر های جبران ناپذیری را به وبسایت کسب و کارتان وارد می کنید، پس باید این مورد را به دقت انجام دهید.

برای استفاده درست از کلمات کلیدی بهتر است راجع به آن ها تحقیق درستی انجام دهید. با تحقیق کلمات کلیدی اصولی شما نه تنها خواهید فهمید که چه عبارات و کلمات کلیدی برای سئو سایت شما مناسب است بلکه جامعه مشتریان خود را نیز بهتر خواهید شناخت.

  تحقیق کلمات کلیدی برای سئو سایت شما نیست! بلکه هدف استفاده از این کلمات جذب بازدید کنندگان و افرادی است که محتوای سایت شما برای آن ها سودمند بوده و یا به دنبال محصولات کسب و کار شما هستند. ما در این مقاله سعی داری تا شما را با کلمات کلیدی بیشتر آشنا کنیم.

 ارزش یک کلمه کلیدی را چگونه بدست بیاوریم؟

این سؤالی است که اغلب برای تمامی کسانی که وارد کسب و کار های اینترنتی شده اند پیش می آید، در واقع جواب این سؤال در اختیار وب مستر ها و کسانی است که کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند. کلمات کلیدی مواردی هستند که باید با نوع کسب کار شما مرتبط بوده و یا جزئی از آن باشند.

برای درک بهتر کلمات کلیدی بهتر است که راجع به کسب و کار خود اطلاعات کاملی داشته باشید، برای بهتر انجام دادن این عمل بهتر است فرضیاتی را در نظر گرفته و آن را انجام دهید و سپس همان کار را دوباره ادامه دهید.

در این راه استفاده از برخی ابزارها می تواند کمک کند تا ارزش کلمه کلیدی را بهتر بدست بیاورید، یکی از این کلمات کلیدی که در این زمینه کاربرد فراوانی دارد Kwfinder می باشد.

روش کار با این نوع ابزار کار ساده ای می باشد، فقط کافی است وارد این ابزار شده و ثبت نام نمایید، پس از این روش با خرید یکی از پلن های موجود فعالیت خود را آغاز می کنید.

چگونه کلمات کلیدی مناسب را بدست بیاوریم؟

برای آنکه بتوانید راجع به این موضوع دید بهتری داشته باشید، بهتر است ابتدا متوجه شوید که کدام سایت ها از کلمات کلیدی مورد نظرتان سود می برند. همچنین این عمل سبب شده تا شما بدانید که کدام مسیر برای رسیدن به اهدافتان مناسب است.

چه ابزار هایی برای بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب هستند؟

برای بدست آوردن کلمات کلیدی برخی از ابزار ها وجود داشته تا کار را برای وب مستر ها و افرادی که سعی دارند محتوای خوب تولید کنند، ساده تر کند. استفاده از این ابزار ها نه تنها کار ساده ای بوده، بلکه کاملا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. این ابزار عبارت اند از :

  • Google AdWords Keyword Planner Tool
  • Microsoft Bing Ads Intelligence
  • Google Trends
  • Wordtracker
  • Keyword Tool IO
  • Rellian Keyword Discovery
  • WordStream free keyword tool

با استفاده از این ابزار می توانید کلمه های مناسب را برای تولید محتوای ارزشمند بدست بیاورید. برای شروع کار می توانید به سر فصل های خود دقت کرده تا با این عمل به 5 الی 10 موضوع کلی برسید. دقت شما با این راهکار بالا تر رفته و کلمات کلیدی ارزشمندی را بدست می آورید. این روش ها و راهکار ها در تولید محتوای خوب تاثیر بالایی داشته و کمک می کند رتبه محتوای شما بالا برود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.