انتشار مشخصات گوشی هوشمند سونی، رقیب اصلی گلکسی فولد

0 ۱۳

سونی اخیرا خبر داده است، که در حال تولید یک گوشی هوشمند مشابه با گلکسی فولد سامسونگ و هوآوی میت ایکس می‌باشد و به زودی، تا پیش از پایان سال ۲۰۱۹ آن را عرضه خواهد کرد.

آن‌طور که به گوش می‌رسد، سونی در حال کار بر روی گوشی هوشمند جدید خود با صفحه نمایش تاشو همچون گوشی‌های گلکسی فولد سامسونگ و میت ایکس هوآوی است.

این غول تولیدکننده گوشی‌های هوشمند، دستگاهی کاملا مشابه با سردمداران سامسونگ و هوآوی تولید کرده است. این گوشی هوشمند دارای یک پردازنده اسنپ دراگون۸۵۵ و باتری ۳ هزار و ۲۲۰ مگاهرتزی است.

ویژگی‌های کلی گوشی هوشمند تاشوی سونی

گوشی هوشمند تاشوی سونی

دوربین این گوشی هوشمند دارای قابلیت بزرگ‌نمایی تا ۱۰ برابر اندازه واقعی است و سایر ویژگی‌های آن مشابه با گوشی‌های هوشمند پرچمدار و جدید هوآوی و سامسونگ است.

صفحه نمایش گوشی هوشمند جدید سونی دارای توانایی‌های فوق‌العاده‌ای خواهد بود. این صفحه نمایش توسط کمپانی معروف ال جی طراحی و تولید می‌شود. برند ال جی پیش از این توانایی‌های خود را برای ساخت صفحه نمایش‌های پیشرفته OLED درتلویزیون‌های TV R نشان داده است.

جدیدترین شایعات درباره گوشی تاشوی سونی، نشان می‌دهد که احتمالا این گوشی هوشمند تا پایان سال ۲۰۱۹ رونمایی و به بازار عرضه شود. در پایان سال ۲۰۱۸، ثبت حق اختراعاتی جدید توسط شرکت سونی، نشان داد که این کمپانی معروف جهانی، در حال توسعه یک گوشی هوشمند شفاف و دو طرفه است.

گوشی هوشمند تاشوی جدید

در واقع این تصور براساس عرضه گوشی‌های جدید توسط دو کمپانی بزرگ سامسونگ و هوآوی شکل گرفت. این دو کمپانی به ترتیب با رونمایی از گوشی‌های گلکسی فولد و میت ایکس، تبدیل به الگویی برای گوشی‌های تاشوی نسل جدید شده‌اند.

البته آنچنان که به نظر می‌رسد، سونی تا زمان رفع کامل مشکلات احتمالی، تمایلی برای اعلام تاریخ انتشار گوشی هوشمند و تاشوی نسل جدید خود ندارد. درباره قیمت این گوشی نیز، به نظر می‌رسد که قیمت آن معادل هر دو رقیب هوآوی و سامسونگش و حدود ۲۰۰۰ دلار باشد.

انعطاف‌پذیری گوشی‌های هوشمند تاشوی نسل جدید، به نحوی است، که به آسانی در جیب قابل حمل هستند. به همین دلیل همراه داشتن آن‌ها در مکان‌های محتلف دشوار نیست. آنطور که پیش بینی می‌شود، اطلاعات بیشتر درباره گوشی تاشوی سونی، احتمالا در ماه سپتامبر و در IFA 2019 منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.