راهنمای سفر به فرانسه

0 ۳۶۵

با مطالعه مقاله راهنمای سفر به فرانسه می توان فهمید کشور فرانسه از جمله زیباترین و رویایی ترین کشورهای اروپایی می باشد. مقاله های راهنمای سفر به فرانسه اطلاعاتی بسیار دقیق و مفید برای شما ارائه می دهد. قبل از سفر به کشور فرانسه بهتر است تا حدودی از قوانین این کشور اطلاعاتی را به دست آورید. و مقاله های راهنمای سفر به فرانسه را مورد بررسی قرار دهید. بعد از مطالعه مقاله های راهنمای سفر به فرانسه بی شک فرانسه را به خوبی خواهید شناخت.

کشور فرانسه

کشور فرانسه یکی از زیباترین و پرجاذبه ترین کشورهای جهان می باشد. پایتخت این کشور شهر زیبا و رویایی پاریس می باشد. واحد پول کشور فرانسه یورو است و زبان رسمی این کشور زبان فرانسوی می باشد. کشور فرانسه در یکی از مهمترین و بزرگ ترین قدرت های اقتصادی و فرهنگی در 500 سال اخیر بوده است. دین کشور فرانسه مسیحی می باشد و جمعیتی حدود 67،000،000 نفر دارد و از پرجمعیت ترین کشورهای اروپایی به شمار می رود.  برای ورود به کشور فرانسه بایستی ویزای فرانسه را اخذ نمایید که برای این امر بایستی یک سری مراحل لازم را طی کنید. همچنین این کشور عضو اتحادیه اروپا می باشد و دارای ویزای شنگن است و شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا به راحتی می توانند با داشتن ویزای شنگن به این کشور سفر کنند. شما با راهنمای سفر به فرانسه می توانید این کشور را به خوبی بشناسید. ما در این مقاله با ارائه اطلاعاتی سعی کردیم راهنمای سفر به فرانسه برای شما باشیم.

در مورد کشور فرانسه بیشتر بخوانید

تور فرانسه

راهنمای سفر به فرانسه

آب و هوای کشور فرانسه

کشور فرانسه دارای آب و هوای معتدلی می باشد و هر 4 فصل را در خود مشاهده می کند؛ اما در تمامی نقاط کشور آب و هوای یکسانی وجود ندارد و به دلیل اقلیم جغرافیایی مختلف در این کشور شرایط آب و هوا در فرانسه همواره در حال تغییر می باشد. خشک ترین ماه سال در فرانسه ماه مه و خشک ترین منطقه در  کشور فرانسه سواحل مدیترانه در منطقه جنوب این کشور است؛ که میزان بارندگی در این مناطق در فصل های پاییز و بهار بسیار بالا می باشد. قسمت های غربی این کشور که دارای اقلیم اقیانوسی است بارندگی بسیار بالایی دارد و زمستان هایی معتدل و تابستان های گرم در این منطقه برقرار می باشد. همچنین شما می توانید با مطالعه مقاله های راهنمای سفر به فرانسه اطلاعاتی دقیق نیز به دست آورید.

راهنمای سفر به فرانسه

بهترین زمان سفر به کشور فرانسه

همانطور که اشاره کردیم این کشور هر 4 فصل را دارد اما بسته بر اقلیم متفاوت حاکم بر نقاط مختلف این کشور شرایط آب و هوایی نیز در جای جای این کشور متغیر است؛ در کل می توان گفت بهترین زمان سفر  با تور فرانسه به این کشور فصل بهار و تابستان می باشد؛ زیرا از آنجایی که در این فصول روزهای تعطیلی بیشتر از سایر فصول سال می باشد افراد بیشماری به مسافرت های گردشگری و تفریحی می پردازند. همچنین در فصل پاییز و زمستان نیز این کشور اروپایی و بی نظیر از جمله دیدنی ترین مکان ها به شمار می رود که برخی از گردشگران ماجراجو در این فصول کشور فرانسه را مقصد سفرهای خود قرار می دهند. اما در هر صورت شما هر فصلی را که برای سفر به این کشور انتخاب کردید حتما مراجعه ای هم به راهنمای سفر به فرانسه داشته باشید.

راهنمای سفر به فرانسه

جاذبه های طبیعی کشور فرانسه

از جاذبه های طبیعی کشور فرانسه می توان در وهله اول به شهر زیبای پاریس اشاره کرد. این شهر اولین مقصد گردشگران و توریست هایی است که به فرانسه سفر می کنند. رود سن و برج ایفل و موزه لوور از جمله بهترین و پرترددترین اماکن این شهر به شمار می رود. از جاذبه های دیگر فرانسه می توان سواحل نرماندی را نام برد این ساحل در شمال فرانسه واقع می باشد و هرساله گردشگران بسیاری در این ساحل به تفریح و گردش می پردازند هنگام غروب خورشید قدم زدن در این ساحل و تماشای غروب خورشید از بهترین کارهایی می باشد که می تواند خاطره بسیار به یادماندنی برای شما باشد. شما می توانید با انتخاب تورهای مسافرتی فرانسه بهترین راهنمای سفر به فرانسه را در اختیار داشته باشید. تورهای فرانسه برترین راهنمای سفر به فرانسه می باشند. تورلیدرها در راهنمای سفر به فرانسه نقش به سزایی ایفا می کنند. همچنین هر فردی که سفرهای متعددی به این کشور داشته است می تواند راهنمای سفر به فرانسه برای شما باشد.

راهنمای سفر به فرانسه

جاذبه های تاریخی کشور فرانسه

کاخ ورسای از جمله جاذبه های تاریخی فرانسه است این کاخ از قدیمی ترین کاخ های مربوط به پادشاهان فرانسه می باشد. کاخ ورسای تا زمان انقلاب فرانسه مورد استفاده پادشاهان قرار می گرفت. این کاخ به دستور لویی چهاردهم بنا شده است و دارای معماری بسیار خاص و جالبی است و هر بیننده ای را به سوی خود جذب می کند. شهر لیون از قدیمی ترین شهرهای فرانسه می باشد در اطراف این شهر دهکده ها و قلعه های شگفت انگیز بسیاری وجود دارد اگر تمایل دارید فرانسه را در قرون وسطی مشاهده نمایید به شما پیشنهاد می کنیم در سفر خود به فرانسه حتما از شهر لیون دیدن نمایید. تمامی این ناحیه جزء میراث فرهنگی یونسکو می باشد. در مقاله های راهنمای سفر به فرانسه جاذبه های بسیار دیگری نام برده شده است شما می توانید با مطالعه مقاله های راهنمای سفر به فرانسه جاذبه های تاریخی بیشماری را نیز مشاهده نمایید.

راهنمای سفر به فرانسه

هزینه زندگی در فرانسه

با توجه به این که این مقاله حاوی اطلاعاتی از راهنمای سفر به فرانسه می باشد در این بخش می خواهیم در مورد هزینه زندگی در این کشور صحبت کنیم. هزینه زندگی در کشور فرانسه بسیار بالا می باشد؛ اما با وجود این موضوع درصد افرادی که فرانسه را برای مهاجرت و زندگی انتخاب می کنند بسیار بالا است. اگر قصد سفر و یا مهاجرت به این کشور را دارید بایستی بسیار برنامه ریزی شده عمل نمایید و راه و روش های زندگی ارزان در این کشور را یاد بگیرید. برای مثال برای اقامت و خورد و خوراک و نیز جابجایی از ارزان ترین راه های موجود وارد شوید تا هزینه های پایین تری را تقبل نمایید. با وجود این که هزینه زندگی در این کشور بالا می باشد اما حقوق و دستمزد کارمندان و کارکنان کشور فرانسه نیز بالا می باشد.

هزینه اقامت در کشور فرانسه با توجه به شهری که در آنجا می خواهید هتل رزرو نمایید متغیر می باشد. قیمت در شهرهای بزرگ و معروف این کشور گران تر است؛ اما در شهرهای نسبتا کوچک با قیمت بسیار پایین تری می توانید هتل و اقامتگاهی برای خود رزرو نمایید. اگر قصد دارید در شهر زیبا و رویایی پاریس اقامت داشته باشید به شما توصیه می کنیم در جهت اجاره آپارتمان و اتاق در این شهر اقدام نمایید زیرا در این صورت هزینه بسیار کمتری را متقبل خواهید شد.

راهنمای سفر به فرانسه

هزینه خورد و خوراک در فرانسه

تهیه غذا در کشور فرانسه در مقایسه با غذا خوردن در رستوران های این کشو برایتان ارزان تر تمام خواهد شد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم به جای سرو کردن غذا در رستوران های گران قیمت فرانسه خودتان در تهیه و آماده کردن غذاهای هر وعده پیش قدم باشید. همچنین در برخی از فروشگاه های این کشور غذاهای نیمه آماده نیز به فروش می رسد که شما می توانید با خرید این غذاها هزینه های بسیار ارزانی را پرداخت نمایید. خرید مواد خوراکی و ترتیب دادن یک گردش در کشور فرانسه بسیار مدنظر و رایج می باشد.  هزینه خورد و خوراک از مهم ترین اطلاعات راهنمای سفر به فرانسه به شمار می رود.

راهنمای سفر به فرانسه

هزینه حمل و نقل و جابجایی

در میان اطلاعات راهنمای سفر به فرانسه هزینه حمل و نقل برای افراد از موضوع های مهم می باشد. هزینه حمل و نقل در کشور فرانسه تا حدودی گران است. با توجه به این امر استفاده از تاکسی در این کشور برایتان بسیار گران تمام خواهد شد؛ اما استفاده از قطارها بسیار ارزان تر می باشد و شما می توانید به راحتی و اطمینان از قطارهای شبانه استفاده کنید. همچنین قطارهای سریع السیر بسیار گران می باشد و حدود 90 یورو را باید در نظر بگیرید. سیستم های حمل و نقل و جابجایی محلی نیز ارزان می باشد و برای هر مسیر حدود 3 یورو هزینه خواهد داشت. اطلاعات دقیق در این رابطه را از راهنمای سفر به فرانسه بخواهید.

راهنمای سفر به فرانسه

بزرگ ترین فرودگاه فرانسه

از دیگر اطلاعات راهنمای سفر به فرانسه می توان به بزرگ ترین فرودگاه فرانسه اشاره کرد. از فرودگاه های معروف این کشور می توان به فرودگاه شارل دوگل پاریس اشاره کرد این فرودگاه بزرگ ترین فرودگاه فرانسه می باشد و دارای خدمات و امکانات بسیار بالایی است و از شلوغ ترین و پرترددترین فرودگاه های قاره اروپا به شمار می رود. این فرودگاه حدود 119 متر از سطح دریا فاصله دارد و مساحتی حدود 3239 کیلومتر مربع را دربر می گیرد.

راهنمای سفر به فرانسه

بلیط فرانسه

برای خرید بلیط فرانسه می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید هزینه بلیط فرانسه در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی گران می باشد. همچنین از انواع بلیط فرانسه می توان به بلیط رفت یعنی بلیط یک طرفه و بلیط دو طرفه اشاره نمود. که پیشنهاد ما به شما این می باشد که بلیط دوطرفه را تهیه نمایید زیرا در این صورت خیالتان از زمان برگشت خود راحت خواهد بود. شما می توانید با دنبال کردن مقاله های راهنمای سفر به فرانسه اطلاعاتی کامل در مورد قوانین این کشور به دست آورید.

راهنمای سفر به فرانسه

نکات مهم و دانستی در سفر به فرانسه

در هنگام سفر به کشور فرانسه بایستی یک سری نکات مهم را فرا بگیرید. برای مثال اقامتگاهی را رزرو نمایید که در کنار ارزان بودن به مراکز خرید و مرکز شهر نیز نزدیک باشد در این صورت نیاز ندارید برای رفتن به مرکز شهر هزینه زیادی را برای جابجایی پرداخت نمایید. امیدواریم با مقاله ما که در مورد راهنمای سفر به فرانسه بود اطلاعات مختصر اما مفید در مورد این کشور به دست آورده باشید. راهنمای سفر به فرانسه حاوی اطلاعاتی در مورد هزینه زندگی و جاذبه های تاریخی و طبیعی و هزینه خورد خوراک و هزینه اقامتگاه می باشد که ما در این مقاله سعی کردیم تا به خوبی در مورد تمامی اطلاعات لازم در راهنمای سفر به فرانسه صحبت کنیم. مقاله های راهنمای سفر به فرانسه بایستی نکاتی را برای افراد بازگو کنند که نیاز می باشد. ارائه هرگونه اطلاعاتی در مورد کشور فرانسه می تواند راهنمای سفر به فرانسه باشد.

100%
  • جذابیت
  • نسبت هزینه به جذابیت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.