راهنمای سفر به یونان

0 ۳۷۷

راهنمای سفر به یونان به شما کمک می کند که اطلاعات خوبی در مورد کشور یونان بدست آورید. راهنمای سفر به یونان با معرفی بهترین مکان های دیدنی و هتل ها و رستوران ها در نظر دارد که شما سفری بی نظیر در این کشور داشته باشید. با دانستن اطلاعات کلی در سفر خود می توانید از بهترین مکان ها دیدن کنید و محل اقامتی خوبی را برای خود تعیین کنید. پس مطالب راهنمای سفر به یونان و تور یونان را از دست ندهید.

کشور یونان

هر ساله گردشگران فراوانی یونان را مقصد سفر خود انتخاب می کنند. شما با استفاده از راهنمای سفر به یونان می توانید اطلاعات کلی در مورد کشور یونان بدست آورید و یکی از به یاد ماندنی ترین سفرها را داشته باشید. در زیر مطالب کلی در مورد راهنمای سفر به یونان توضیح داده شده است. کشور یونان دارای فرهنگ و تمدنی با قدمت زیاد است و دارای مکان های تاریخی دیدنی و تفریحی بی شماری می باشد. به گونه ای که با داشتن این همه مکان های دیدنی و تفریحی به یکی از قطب های اصلی توریستی در جهان تبدیل شده است.

امروزه کشور یونان از لحاظ دیپلماسی پیشرفت های فراوانی کرده است. شما برای سفر به این کشور مانند سفر به هر جای دنیا نیازمند اطلاعات کلی و دقیق در مورد این کشور هستید زیرا در این صورت می توانید به طور صحیح برای سفر خود برنامه ریزی کنید. راهنمای سفر به یونان اطلاعات کلی و دقیقی را برای شما ارائه می دهد. اطلاعاتی از جمله انواع هتل ها و مکان های دیدنی و رستوران ها در مطالب زیر گنجانده شده است. با مطالب زیر شما می توانید شناخت کلی از کشور یونان داشته و یک سفر بی نظیر به این کشور را تجربه کنید. واحد پول یونان یورو می باشد ومردم آن به زبان یونانی صحبت می کنند.

موقعیت جغرافیایی کشور یونان

در مورد کشور یونان بیشتر بخوانید

تور یونان

کشور یونان در جنوب شرقی قاره ی اروپا واقع شده و در همسایگی کشور ترکیه، آلبانی، بلغارستان و مقدونیه می باشد. به عبارتی کشور یونان در محل پیوند سه قاره ی اروپا، آسیا و آفریقا قرار گرفته و با توجه به موقعیت جغرافیایی اش همواره در طول تاریخ مورد توجه امپراطوری های فراوان بوده است. این کشور دارای مساحتی نزدیک به 131990 کیلومتر مربع می باشد. کشور یونان سرزمین فلاسفه و تمدن طولانی در جنوب شبه جزیره ی بالکان است. در طول تاریخ نیز شاهد جنگ های فراوان بوده است. داشتن تاریخجه ی عظیم همواره این کشور را برای گردشگران جذاب و دیدنی نموده است. در کشور یونان می توان ساختمان های تاریخی را به همراه ساختمان های جدید مشاهده کرد که این نیز از جاذبه های بی نظیر کشور یونان می باشد.

راهنمای سفر به یونان

شهرهای دیدنی کشور یونان

آتن پایتخت یونان از زیباترین شهرهای دیدنی یونان است. در راهنمای سفر به یونان به شما توصه می شود که حتماً از این شهر دیدن کنید؛ زیرا این شهر اولین مقصد گردشگران می باشد. شهر رودرس و پاتراس نیز از دیگر شهرهای دیدنی و زیبای یونان است. راهنمای سفر به یونان به گردشگران پیشنهاد می کند در برنامه ی سفر خود بازدید از چندین شهر را در  اولویت خود قرار دهند.

آب و هوای کشور یونان

کشور یونان در منطقه ی جغرافیایی بی نظیری واقع شده است. به همین دلیل در بیشتر ایام سال دارای آب و هوای آفتابی است. به همین دلیل نه تنها در فصل تابستان بلکه حتی در فصل بهار و پاییز نیز گردشگران بسیاری به این کشور سفر می کنند. در ماه های تیر تا مهر دمای میانگین در یونان 30 درجه بوده و در فصل زمستان از دی تا اسفند دمای هوا 10 درجه سانتی گراد می باشد. البته در فصل های پاییز و زمستان ممکن است شما شاهد بارش باران باشید. ولی این بارش باران به صورت سیل آسا نیست. به طور کلی آب و هوای کشور یونان بسیار مطلوب بوده و شما در سفر به این کشور هیچ مشکلی از لحاظ آب و هوایی آن نخواهید داشت. البته شما می توانید اطلاعات دقیق تری را با استفاده از راهنمای سفر به یونان در مورد آب و هوای این کشور بدست آورید.

راهنمای سفر به یونان

بهترین زمان برای سفر به کشور یونان

با توجه به آب و هوای کشور یونان تمامی فصل های سال برای سفر به این کشور مناسب است. در راهنمای سفر به یونان تمامی ماه های سال برای سفر به این کشور مورد تأیید می باشد. اگر شما تمایل دارید زمانی که گردشگران کمتری به این کشور سفر می کنند در آنجا باشید، راهنمای سفر به یونان برای شما فصل بهار را پیشنهاد می کند ولی اگر تمایل دارید در زمانی که بسیاری از گردشگران به این کشور سفر می کنند را انتخاب کنید راهنمای سفر به یونان این زمان را جشن ایستر ارتدکس معرفی می کند. با وجود اینکه در این زمان فروشگاه ها و رستوران ها تعطیل می باشد ولی مراسم های ویژه ی گوناگونی برگزار می شود. ناگفته نماند اگر شما چندان علاقه ای به گرما ندارید، می توانید در فصل های زمستان و پاییز به این کشور سفر کنید؛ زیرا شرایط آب و هوایی بسیار مناسب بوده و مورد دلخواه گردشگران می باشد.

راهنمای سفر به یونان

جاذبه های دیدنی کشور یونان

موزه آکروپلیس از زیباترین جاذبه های تاریخی این کشور است که در اولویت های راهنمای سفر به یونان نیز می باشد. کتابخانه ی هادریان نیز از دیگر اولویت های راهنمای سفر به یونان می باشد که در شهر آتن قرار دارد. تئاتر دیونیسوس که محل تولد تئاتر اروپا می باشد، از دیگر مکان های دیدنی یونان است. در سفر خود به یونان سعی کنید دشت نمک کالونی لسبوس را از دست ندهید. کلیساهای متعددی نیز در کشور یونان است که مورد توجه گردشگران است.

راهنمای سفر به یونان

هتل های مشهور کشور یونان

در لیست راهنمای سفر به یونان می توانید تعداد زیادی از هتل های معروف و لوکس  یونان را پیدا کنید. راهنمای سفر به یونان به شما توصیه می کند که حتماً قبل از سفر هتل و محل اقامت خود را انتخاب کرده و رزرو کنید؛ زیرا در این صورت هیچ مشکلی در مورد محل اقامت خود نخواهید داشت. در اول لیست راهنمای سفر به یونان می توان هتل دروازه آتن را معرفی کرد که از معروف ترین هتل ها در آتن می باشد و در قلب بافت تاریخی آتن واقع شده است. این یک هتل 4 ستاره می باشد که دارای امکانات ویژه ای نیز هست.

هتل اواندبی نیز از لوکس ترین هتل های موجود در آتن است که دارای اتاق های خانوادگی مخصوصی است و بسیار مورد توجه گردشگران می باشد. هتل آوا از دیگر هتل های 4 ستاره ی یونان می باشد که دارای امکانات فراوانی می باشد و همچنین موقعیت بسیار خوبی دارد به طوریکه در نزدیکی بسیاری از مکان های دیدنی و مراکز خرید واقع شده است. راهنمای سفر به یونان به شما پیشنهاد می کند ابتدا هتل مورد علاقه ی خود را انتخاب کرده سپس وارد سایت همان هتل شوید و اطلاعات کامل را مطالعه کنید و در صورت رضایت آن را رزرو نمایید.

رستوران های معروف کشور یونان

در کشور یونان غذاهای بی نظیری تهیه می شود به همین دلیل رستوران های این کشور بسیار مشهور و مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. شما در رستوران های یونان می توانید انواع مختلف غذاهای محلی و بین المللی را مشاهده کنید. راهنمای سفر به یونان به شما توصیه می کند که حتماً در طول سفر خود از چندین رستوران معروف این کشور دیدن کنید و غذاهای بی نظیر آن ها را امتحان کنید. در لیست راهنمای سفر به یونان می توان رستوران های فراوانی یافت به طوری که در ابتدا می توان به رستوران فانکی گورمت اشاره کرد که یکی از بهترین رستوران های آتن است. این رستوران دارای فضای داخلی بسیار شیکی می باشد و انواع مختلف غذاهای یونانی در این ستوران سرو می شود. حال اگر بخواهیم رستوران لیتوس را در راهنمای سفر به یونان برای شما معرفی کنیم این رستوران دارای غذاهایی با بهترین کیفیت می باشد به همین دلیل نیز قیمت های بیشتری نسبت به بقیه ی رستوران ها دارد.

هزینه های حمل و نقل در کشور یونان

هزینه های حمل و نقل در این کشور چندان زیاد نیست و اصولاً با توجه به این که به یک کشور خارجی سفر کرده اید، این هزینه ها بسیار معقول می باشد. ولی شما برای اینکه بخواهید در این هزینه ها صرفه جویی کنید، می توانید از وسایل عمومی نقلیه استفاده کنید که قیمت های بسیار معقول تری دارند.

راهنمای سفر به یونان

فستیوال های برگزار شده در کشور یونان

در کشور یونان فستیوال های فراوانی برگزار می شود که بسیار مورد توجه مردم یونان و گردشگران خارجی می باشد. اگر بخواهیم در راهنمای سفر به یونان به این نوع فستیوال ها اشاره کنیم. در ابتدا می توان گفت که راهنمای سفر به یونان به شما پیشنهاد می کند که حتماً سعی کنید زمانی به یونان سفر کرده باشید که بتوانید از این فستیوال ها دیدن کنید. فستیوال ماه اوت از جالب ترین فستیوال ها در این کشور است که ماه به زیباترین و روشن ترین زمان خود می رسد. فستیوال هلینگ نیز از مهمترین فستیوال هاست که در آمفی تئاتر اودئون برگزار می شود. در لیت فستیوال های راهنمای سفر به یونان فستیوال عید پاک یونان نیز بسیار مورد توجه می باشد.

بایدها و نبایدها در مورد کشور یونان

راهنمای سفر به یونان بایدها و نبایدهای مهمی را برای شما در سفر به یونان ارائه می دهد. راهنمای سفر به یونان برای شما تأکید می کند که حتماً در طول سفر خود از آب معدنی جهت آشامیدن استفاده کنید. قبل از سفر نیز تمامی شرایط مربوط به تهیه ی ویزا را در نظر داشته باشید. از جمله اینکه هتل مورد نظر خود را از پیش رزرو کنید زیرا در تهیه ی ویزا مورد بررسی قرار خواهد گرفت. بلیط سفر خود را سعی کنید زودتر تهیه کنید زیرا در این صورت می توانید آزادانه بهترین مسیر را انتخاب کرده و هم اینکه بلیط خود را به قیمت ارزان تری می توانید تهیه کنید.

90%
  • جذابیت
  • نسبت هزینه به جذابیت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.