تور اسپانیا

0 ۴۶۰

تور اسپانیا همیشه جاذبه‌های خاص خود و بی‌نظیری برای مسافرانی که قصد استفاده از آن را دارند فراهم می‌کند. سفر به‌واسطه تورهایی که در این زمینه فعالیت دارند در سال‌های اخیر بسیار موردتوجه قرارگرفته است. اگر قصد سفر به کشوری اروپایی را دارید ما اسپانیا و استفاده از تور اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در تور اسپانیا شما تمامی فاکتورهای یک سفر به‌یادماندنی مانند مناطق دیدنی، مراکز خرید، غذاهای بسیار لذیذ و هیجان که لازمه هر سفری است را تجربه خواهید کرد. کشور اسپانیا به‌واسطه مردم مهمان‌نواز و فرهنگ خاصش بسیار موردتوجه توریست‌ها و مسافران است.

تور اسپانیا

اسپانیا

گردشگران تور اسپانیا خوب است که بدانند اسپانیا به‌عنوان یکی از بهترین و ارزشمندترین کشورهای قاره اروپا به‌عنوان یکی از مقاصد گردشگری شهرت دارد. کشور اسپانیا در قسمت جنوب غربی قاره اروپا و در شبه‌جزیره ایبری واقع‌شده است. از اسپانیا به‌عنوان بزرگ‌ترین و مستقل‌ترین کشور در شبه‌جزیره ایبرینام‌برده می‌شود. اسپانیا به‌عنوان چهارمین کشور بزرگ و مطرح قاره اروپا یاد می‌شود. کشور اسپانیا جزء کشورهای عضو اتحادیه اروپا، سازمان ملل، ناتو و سازمان تجارت جهانی نیز می‌باشد. این کشور اروپایی از شمال و شمال شرقی با کشور فرانسه، خلیج بیسکای و آندورا، از غرب و شمال غربی با کشور پرتقال و اقیانوس اطلس و از شرق و جنوب با جبل الطارق و دریای مدیترانه همسایه است. شهر مادرید پایتخت کشور اسپانیا است و جزایر زیبای قناری که حتماً نام آن را شنیده‌اید در کشور اسپانیا قرار دارد. از شهرهای مهم اسپانیا می‌توان بارسلون، سویا، والنسیا و بیلبائو اشاره کرد. نوع حکومت این کشور پادشاهی مشروطه است.

دین، زبان و فرهنگ مردم اسپانیا

بیشتر مردم کشور اسپانیا دین مسیحیت کاتولیک را دارند و زبان رسمی مردم این کشور اسپانیایی است. این کشور حدود 45 میلیون نفر جمعیت دارد و معاملات در این کشور با یورو انجام می‌گیرد. از نظر فرهنگی کشور اسپانیا یک کشور غربی محسوب می‌شود و این کشور اروپایی به‌واسطه قدمت طولانی و تاریخی که دارد در تمامی زمینه‌های فرهنگی از جمله آشپزی، موسیقی، هنر و غیره از دیگر کشورهای اروپایی نیز تأثیر گرفته است و مذهب در میان مردم اسپانیا از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. این کشور کهن اروپایی پس از کشورهای ایتالیا و چین درزمینه ثبت میراث فرهنگی مقام سوم در دنیا را به خود اختصاص داده است. سفر با تور اسپانیا و بازدید از این کشور زیبای باستانی پیشنهاد ما به شماست.

تور اسپانیا

آب و هوای اسپانیا و بهترین زمان سفر به این کشور

قبل از اقدام برای تور اسپانیا خوب است که اطلاعاتی در مورد آب‌وهوای این کشور و بهترین زمان سفر به این سرزمین را داشته باشید. کشور اسپانیا به‌طور کلی دارای آب و هوایی متغیر است و در کل چندین اقلیم آب و هوایی دارد. برخی از نقاط کشور اسپانیا آب و هوایی اقیانوسی یا کوهستانی دارند برخی نقاط آب‌وهوای مدیترانه‌ای و در قسمت جنوب شرقی اسپانیا شاهد زمستان‌های معتدلی و تابستان‌های گرم و سوزان خواهید بود. در کل بهترین زمان تور اسپانیا در فصل‌های پاییز و بهار است که بهترین شرایط آب و هوایی در شهرهای مختلف این کشور حاکم است ولی به این نکته نیز توجه داشته باشید که در این ایام مسافران و توریست‌های زیادی به این کشور سفر می‌کنند و هزینه سفر تا حدودی بالا می‌رود.

تور اسپانیا

سفر به اسپانیا در زمستان

شما اگر تمایل دارید درزمانی که ازدحام جمعیت کمتر بوده و شلوغی کمتری باشد به اسپانیا سفر کنید ما فصل زمستان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این فصل شما امکان استفاده از تور اسپانیا در لحظه آخر و ارزان‌قیمت را خواهید داشت و در تور اسپانیا زمستان شاهد برگزاری رویدادهای مختلف خواهید بود. ولی باید به سرمای هوا در این فصل نیز توجه داشته باشید.

تور اسپانیا

اطلاعات مورد نیاز در مورد پرواز و فرودگاه اسپانیا

شما در تور اسپانیا برای سفر به این کشور این امکان را خواهید داشت که پروازی مستقیم از فرودگاه بینالمللی امام خمینی تهران به این کشور اروپایی داشته باشید. ایر لاین هایی مانند ماهان، ترکیش، ایران ایر، قشم ایر و غیره امکان سفر به اسپانیا را برای شما فراهم ساخته‌اند. اسپانیا به‌واسطه توریست و مسافران زیادی که همه‌ساله به این کشور سفر می‌کنند از فرودگاه‌هایی مدرن با تجهیزات کامل بهره‌مند است. ازجمله فرودگاه‌های مهم اسپانیا می‌توان فرودگاه شهر مادرید، فرودگاه لاکرونیا، فرودگاه سارا گوسا فرودگاه جزایر قناری، و بارسلونا را نام برد. در این فرودگاه‌ها شما از تمامی امکانات رفاهی و خدماتی برخوردار خواهید بود.

جاذبه های گردشگری تور اسپانیا

بعد از انجام اقدامات لازم تور اسپانیا خوب است فهرستی از جاذبه‌های گردشگری و دیدنی کشور اسپانیا داشته باشید تا در سفر به این کشور به‌راحتی بتوانید از این اطلاعات استفاده کنید.

 • سویا: یکی از شهرهای زیبا و دیدنی اسپانیا شهر سویا است. این شهر به‌واسطه رقصنده‌های سنتی، معماری خاص و بی‌نظیرش، خیابان‌های پوشیده شده از درخت‌های زیبای پرتقال و بارهای باشکوهش شهرت فراوانی پیداکرده است.
 • قصر الحمرا و باغ‌های جنرالایف: ساختار و سبک معماری این قصر به شیوه آفریقایی است که چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند. مجموعه قصر الحمرا از چندین ساختمان باغ، برج و یک مسجد تشکیل‌شده است. این قصر باشکوه برای امپراتوری چرلز پنجمبنا شده است. در این مجموعه رؤیایی شما شاهد حکاکی‌ها سنگی، سقف‌های آجری، طاق‌های زیبا و نقاشی‌های طلایی و نقره‌ای خواهید بود. قصر الحمرا نمونه‌ای از معماری رنسانس کشور اسپانیا است. شما در سفر با تور اسپانیا می‌توانید از باغ‌هایجنرا لایف که در پشت این قصر باشکوه قرار دارد دیدن کنید.
 • جزایر قناری: بی‌شک نام جزایر قناری را بارها شنیده‌اید. این جزایر زیبا مناطق دیدنی و مناظر بکر و زیبای فراوانی دارند. در سفر به جزایر قناری فرصت بازدید از جنگل‌ها و آتش‌فشان‌های این جزیره را از دست ندهید. از دیگر جاذبه‌های این منطقه دلفین‌های زیبا هستند که ازجمله موارد موردتوجه کودکان شما می‌تواند باشد که بی‌شک درخواست بازدید چندباره را از این موجودات بازیگوش خواهند داشت.
 • میدان پلازامایور: این میدان که در شهر مادرید قرار دارد در قرن 16 میلادی به دستور شاه فیلیپ دوم ساخته‌شده است و به‌عنوان مکانی مهم برای برگزاری مراسم مهم و تشریفات عمومی مطرح است.
 • سواحل کوستا دل سول: اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به آفتاب گرفتن و گردش در سواحل علاقه‌مند هستید در تور اسپانیا سفر به این ساحل زیبا و بی‌نظیر را از دست ندهید. ساحل کوستا به دلیل داشتن دریایی آرام و کیلومترها ساحل شن سفید به یکی از بهترین ساحل‌های اروپا برای گردشگران مبدل شده است.
 • خیابان لارامبلا: این خیابان در شهر بارسلونا قرار دارد. خیابان لارامبلا برای یکپیاده‌روی در عصر تابستان و قدم زدن در آن بسیار مناسب است و این خیابان از درخت‌های بسیار زیبای چنار پوشیده شده است که منظره بی‌نظیری را به وجود آورده است. در این خیابان شما می‌توانید مغازه‌های مختلفی مانند کتاب‌فروشی‌ها، گل‌فروشی‌ها، کافه و رستوران‌ها را مشاهده کنید. در تور اسپانیا حتماً به این خیابان سری بزنید.

تور اسپانیا

مراکز خرید و بازارهای اسپانیا

در اسپانیا شما امکان خرید و تهیه سوغات از بهترین برندها و مدل‌های روز دنیا را خواهید داشت. ازجمله مهم‌ترین و بهترین مراکز خرید کشور اسپانیا می‌توان به مکان‌های زیر اشاره کرد.

خیابان گراسیا: در این خیابان که در مرکز شهر بارسلونا قرار دارد در 2 طرف این خیابان شما می‌توانید از انواع بوتیک‌ها و فروشگاه‌های برندهای معروف دنیا مانند شنل، لویی ویتون و برندهای معروف دیگر دیدن کنید.

مرکز خرید مارماگنوم: این مرکز خرید که بر روی اسکله‌ای قدیمی ساخته‌شده است سبکی آمریکایی دارد و در این مرکز خرید انواع پوشاک و لوازم‌آرایش و زینتی را می‌توانید خریداری کنید. در تور اسپانیا به این مرکز خرید حتماً سری بزنید.

تور اسپانیا

بازار عتیقه آل راسترو:

در این بازار قدیمی که در روزهای یک شنبه و تعطیل برپا می‌شود شما می‌توانید انواع لوازم قدیمی ازجمله مبلمان لوازم چرمی مجسمه ظروف و غیره را خریداری کنید. فقط توجه داشته باشید که برای اینکه خریدی راحت‌تر داشته باشید صبح زود به این بازار بروید چون در هنگام ظهر به‌واسطه شلوغی زیاد به‌راحتی نمی‌توانید خرید کنید. این بازار در شهر مادرید قرار دارد. در تور اسپانیا امکان بازدید از این بازار را خواهید داشت.

مکان‌های اقامتی اسپانیا

اگر با تور اسپانیا به این کشور سفر می‌کنید بابت اقامت و محل سکونت خود مشکلی نخواهید داشت ولی اگر به‌صورت شخصی و انفرادی به این کشور سفر می‌کنید می‌توانید در هتل‌های این کشور که بالاترین و بهترین امکانات رفاهی را دارند اقامت داشته باشید. به طبع به‌واسطه امکانات این هتل‌ها شما باید هزینه زیادی را برای اقامت در آنها پرداخت کنید. درصورتی‌که نمی‌خواهید هزینه زیادی برای اقامت خودپرداخت کنید می‌توانید از مهمان‌پذیرها و هاستل ها که ارزان‌تر هستند استفاده کنید.

تور اسپانیا

غذاهای اصیل اسپانیا

در تور اسپانیا و در هر سفری بهترین بخش آن تست کردن و چشیدن غذاهای محلی آن سرزمین است. از غذاهای معروف اسپانیا می‌توان رول ماهی مرکب، کروکت مرغ، ماریسکوس که نوعی صدف است، پسکایتوفریتو نوعی ماهی سرخ‌شده و تورتیلا ده پاتاتاس که نوعی املت به همراه سیب‌زمینی سرخ‌شده است نام برد. در سفر تور اسپانیا حتماً غذاهای خوشمزه و لذیذ این کشور را تست کنید.

تور اسپانیا

اطلاعات مورد نیاز در سفر تور اسپانیا

 • در سفر تور اسپانیا حتماً از آب‌معدنی برای نوشیدن استفاده کنید.
 • در هنگام بازدید از شهر از به همراه داشتن پول نقد به مقدار زیاد خودداری کنید و وسایل باارزش خود را به صندوق امانات هتل بسپارید.
 • در سفر تور اسپانیا حتماً کتابی را که کلمات و جملات لازم و اولیه را به زبان اسپانیایی دارد به همراه داشته باشید چون مردم کمی قادر هستند به زبان انگلیسی صحبت کنند.
 •  در سفر تور اسپانیا از کارت‌های هوشمندی که برای تخفیف از مکان‌های دیدنی اسپانیا در نظر گرفته‌شده است استفاده کنید.
تور اسپانیا
خیابان لارامبلا در اسپانیا (La Rambla)

با رعایت کردن نکات گفته‌شده سفری خاطره‌انگیز با تور اسپانیا را برای شما عزیزان آرزومندیم.

90%
 • جذابیت
 • نسبت هزینه به جذابیت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.